Masaüstü uygulama geliştirme

ERP & CRM ve tüm masaüstü uygulamalarınızda yazılım ve danışmanlık hizmeti veriyoruz

Kolay Kullanım

Oluşturulan uygulamalar kullanıcı dostu olup, kullanımı son derece anlaşılır ve kullanımı kolay olmaktadır.

Raporlama

Ciro, satışlar ve stoklarda raporlama işlemleri gerçekleştirebilir, aylık veya yıllık raporlama çıkartabilirsiniz.

Verimlilik

Masaüstü uygulamalarda zamandan tasarruf ederek tüm işlemlerinizi hızlı ve kolay yaparak işlerinizin verimliliğini arttırın.

Masaüstü Uygulamalar

.NET, C # Teknolojisinde güvenli, hızlı ve uyarlanabilir Masaüstü Uygulaması oluşturuyoruz. Kontrol edeceğiniz, denetlediğiniz ve ofisinizde belirgin bir şekilde çalıştıracağınız uygulama için arama şansınız olduğunda, Teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Farklı aşamalar ve yeniliklerle tutarlı bir karışım sunan son derece güvenli uygulamalar taşıdığımız biliniyor. Windows ve Ios, çalışma alanı uygulama ilerlemesi için cevapları uyarlamak ve değiştirmek için PensorAl testini tercih ediyoruz.

Neden biz ?

Sektördeki yeteneğimiz ve çalışma alanının ilerlemesinde uzmanlaşmış katılımı olan müşteri sunucu uygulamaları, BT, Finansal Hizmetler, Muhasebe, Medikal, Ulaştırma, Emlak ve çeşitli alanlar da dahil olmak üzere geniş bir işletme yelpazesi için alanımızı büyüttük.

Tam Güvenlik

Tüm işletmeler için işlevsel özellikler sunabilecek olan masaüstü uygulamalar, verileri güvenle depolar, yönetir, paylaşım yapmaya olanak sağlar ve uygulama yöneticisine tam yetki verir.

En iyi performans

Masaüstü uygulama analiz ve raporlama konusunda kullanıcıya yardımcıdır; iş gücünü en aza indirerek verilerin çalışanlar arasında paylaşılmasını ve işlenmesini kolaylaştırırarak kullanıcıya en iyi performansı verir.

Masaüstü uygulama hizmeti alan müşteri 1k+

Sizde işletmenize değer katmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Prey Mail Mining

1 haftalık deneme sürümünü hemen kullanmaya başla!